FullSizeRender

Stylizacja brwi henną pudrową

Henna pudrowa to alternatywa dla klasycznej henny. Jest to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, zwany rewolucją w koloryzacji brwi – naturalna henna z efektem tatuażu. Umożliwia długotrwały efekt i pielęgnację w jednym. Natychmiast odżywia i wzmacnia obecne włoski oraz stymuluje wzrost nowych. Występuje w bogatej gamie kolorystycznej zarówno dla osób o włosach blond, brązowych czy czarnych. BrowXenna umożliwia uzyskanie naturalnego efektu pięknie wystylizowanych brwi. Produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, których brwi są słabe, zniszczone oraz tych, które nie mogą wykonywać makijażu permanentnego. W połączeniu z architekturą daje zniewalające rezultaty. Dzięki wykonanej wcześniej geometrii, czyli doborze kształtu, symetrii, prawidłowego rozstawu, szerokości brwi uzyskujemy idealny i atrakcyjny wygląd całego łuku brwiowego

Utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włoskach.

Zabieg połączony z regulacją pęsetą lub woskiem SafeWax.

Przeciwskazania do zabiegu:

  • uczulenie na składniki Brow Henny
  • podrażnienia skóry w okolicach brwi
  • zapalenie spojówek
  • zapalenie skóry
  • miesiączka, ciąża, laktacja, antykoncepcja hormonalna ( nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem, jednak uzyskany efekt może być słabszy)


Zalecenia po zabiegu:

24 godziny po stylizacji nie wolno przemywać brwi wodą, korzystać z sauny i basenu. W kolejnych dniach należy zabezpieczyć brwi oliwką lub omijać ich okolice  podczas mycia twarzy, by utrzymać jak najbardziej intensywny efekt.

Cennik 120 zł (70 min)